WYSTARTOWAŁY TELEKONFERENCJE Z MARCINEM PRUSEM


Siatkarskie Ośrodki Szkolne wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szkół zaproponowały wizyty Ambasadora SOS Marcina Prusa w... Internecie. Za pomocą platformy komunikacyjnej zoom, dziś dla nadarzyńskiej młodzieży miało miejsce pierwsze z wielu spotkań przeznaczonych dla uczniów szkół biorących udział w Projekcie.

Dominika Leśniewicz: W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy nauczanie zdalne. Czwarta klasa  sportowa szkoły podstawowej w Nadarzynie wzięła udział w spotkaniu z ambasadorem SOS panem Marcinem Prusem. Było to pierwsze, bardzo ciekawe spotkanie.  Uczniowie spotkali się ze znanym sportowcem  po raz pierwszy i mieli możliwość rozmowy z nim.
Klasa IV D z zainteresowaniem uczestniczyła w spotkaniu, zadawała pytania, odpowiadała  na nie, rozwiązywała konkursy, otrzymała też zadania do domu. Czas upłynął nam bardzo szybko. 
Dziękujemy panu Marcinowi za to, że tak błyskawicznie zareagował na nasze potrzeby i że to my jako pierwsi mogliśmy uczestniczyć w tych zajęciach.
Do zobaczenia następnym razem, na parkiecie!
Klasa IV D z Nadarzyna

Zainteresowanych nauczycieli SOS chcących przeprowadzić takie spotkanie - prosimy o kontakt  bezpośrednio z panem Marcinem Prusem (mprus@pzps.pl).


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice