W TWARDOGÓRZE PRACA WRE!

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
W dniach 20-31.07.2020 r. odbywa się zgrupowanie kadry dziewcząt U-14. Od początku zgrupowania obecni są na zajęciach szefowie projektu SOS. Zajęcia odbywają się na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 

Przed wyjazdem dziewczęta zostały poddane wstępnej kwalifikacji w związku z zagrożeniem COVID, wszystkie powołane siatkarki biorą udział w tegorocznych kampach. Jest to pierwsze zgrupowanie zaplanowane przez trenera Artura Wójcika i sztab szkoleniowy. 

Na zgrupowaniu pracuje również ze swoimi podopiecznymi sztab szkoleniowy trenera Macieja Kromrycha. W tym roku każda kadra pracuje w swojej grupie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. W ubiegłych latach kampy odbywały się dla wszystkich grup w Białej Podlaskiej.

Codziennie odbywają się dwa treningi, co drugi dzień korzystamy na terenie obiektu z basenu udostępnionego tylko dla siatkarek. Zawodniczki zostały tradycyjnie poddane testom motorycznym oraz funkcjonalnym celem diagnozy i monitoringu procesu treningowego. Dziewczęta mają również zaplanowane spotkanie z ambasadorem SOS Marcinem Prusem.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice