W POZNANIU PRZY ZSZOS nr 1 (SOS POZNAŃ) POWSTAŁA SIATKARSKA AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA „JEDYNECZKA”

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
W Poznaniu przy ZSZOS nr 1 (SOS Poznań), powstała Siatkarska Akademia Przedszkolaka „Jedyneczka”.

Projekt "Przedszkole w szkole na sportowo" realizowany w ramach Akademii Przedszkolaka "Jedyneczka" został przygotowany przez trenerkę Dagmarę Ciarka (IUKS Jedynka Pozna). 

Bdzie on prowadzony cyklicznie w ramach zajęć przedszkolnych jak i zajęć popołudniowych, a imprezą docelową bdzie Olimpiada Przedszkolaka.


Dyrektor ZSZOS nr 1 w Poznaniu/Prezes IUKS Jedynka Pozna
ń Pan Sławomir Anioł podpisał porozumienia o współpracy z trzema przedszkolami z winogradzkich osiedli. Celem projektu jest współpraca w ramach programu szkolenia dzieci i młodziey w mini- siatkówce, a jej efektem zwikszenie aktywnoci fizycznej dzieci poprzez uczestnictwo w zajciach sportowych. Nauka siatkówki ma być efektem konfiguracji kilku elementów: radoci płyncej z ruchu, yczliwej atmosfery, profesjonalnego programu, akceptacji zbudowanej na poczuciu bezpieczestwa i przede wszystkim indywidualnym podejciu do dziecka.


Zadania te realizowane bdą w oparciu o najnowszą wiedz, teorię i praktykę zgodnie z projektem szkolenia Siatkarskich Orodków Szkolnych Polskiego Zwizku Piłki Siatkowej. Akademia Przedszkolaka bdzie miejscem, w którym Dzieci bdą mogą odkrywać radość z ruchu i stawiać pierwsze kroki w wiecie sportu.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice