Konsultacja kadry U-16/U-17 w Cetniewie

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Cetniewie 5 – 10.11.2017r. odbywa się konsultacja kadry U-16/U-17. W zajęciach bierze udział 18 zawodników. Jest to drugi etap konsultacji po lipcowych kampach w Białej Podlaskiej. Podczas zajęć trenerzy sprawdzają postęp oraz testują kolejnych młodych graczy rokujących w kontynuacji szkolenia. Spośród wielu zawodników wyłoniona zostanie kadra, która w kolejnych akcjach będzie przygotowywała się do Mistrzostw EEVZA.

Mistrzostwa Wschodnioeuropejskiego Związku Piłki Siatkowej (EEVZA) zostaną rozegrane na jesień 2018 roku. Będzie to również pierwsza runda eliminacji do mistrzostw Europy do 17 lat, które rozegrane zostaną w 2019 roku. 

Trenerzy Ariel Fijoł, Artur Łoza, Artur Kulikowski oraz Artur Sierzchuła związani są z Siatkarskimi Ośrodkami Szkolnymi w Gdańsku, Rzeszowie, Policach i Nakle nad Notecią. W zgrupowaniu uczestniczy również fizjoterapeuta Krzysztof Wróbel na co dzień związany ze Siatkarskimi Ośrodkami Szkolnymi województwa podkarpackiego.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice