28. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING - DZIEŃ 3


Niedziela to trzeci dzień 28. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving rozgrywanego w Gliwicach. Drużyny rozgrywają spotkania o poszczególne miejsca.

Organizatorzy na każdy dzień turnieju przygotowali specjalne życzenia dla tegorocznych finalistów. Trzeci filmik tutaj: https://bit.ly/3ukNMqC

W ostatnim dniu turnieju drużyny rozgrywały spotkania o poszczególne miejsca. W każdym spotkaniu rywalizacja toczyła się w duchu fair play. Ponadto, w żadnym meczu nie brakowało zaciętej walki o każdy punkty. Warto także podkreślić bardzo wysoki poziom sportowych we wszystkich kategoriach.

- KINDER Joy of moving to przepiękne zawody. Z wielką przyjemnością przyjechała do Gliwic zobaczyć, jak na przestrzni ostatnich lat zmienił się i ewoluował ten projekt. Jestem dumna z tego, że Grupa Ferrero nieprzerwanie od 15 lat współorganizuje go z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Jak widać ta współpraca układa się wspaniale. A najlepszym tego dowodem jest uśmiech i radość dzieci, którzy tak licznie biorą udział w tych rozgrywkach - powiedziała Małgorzata Szleszyńska, Intutional Affairs Ferrero Polska Commercial.

Przypomnijmy, że w tegorocznej edycji zagrało blisko 45 tysięcy młodych adeptów siatkówki. To o ponad sześć tysięcy więcej niż przed rokiem. To kolejne potwierdzenie, że młodzież kocha siatkówkę.

Wyniki wszystkich spotkań, które będą rozgrywane od piątku do niedzieli będzie można śledzić bezpośrednio na oficjalnej stronie rozgrywek, czyli https://minisiatkowka.pl/ w zakładce WYNIKI SPOTKAŃ 2021/22. Wyniki będą aktualizowane co 5 minut.

Wszystkie informacje będzie można znaleźć na:
– Aktualne informacje – https://minisiatkowka.pl/aktualnosci/
– Wyniki spotkań – https://minisiatkowka.pl/wyniki-spotkan/
– Media społecznościowe Facebook – Minisiatkówka w mistrzowskich wydaniu – https://bit.ly/3QW19qZ

A także na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych Polska Siatkówka oraz KINDER Joy of moving.

Źródło: pzps.pl/ KATARZYNA PORĘBSKA/MINISIATKÓWKA.PL

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice