26-29 SIERPNIA WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING!


Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Wielki Finał 27. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving zostanie rozegrany 26-29 sierpnia 2021 roku!

We wszystkich szesnastu województwach naszego kraju od kilku miesięcy toczą się rozgrywki minisiatkówki w kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców. Rozgrywki regionalne rozgrywane są na etapie Turniejów Miejskich, Eliminacji Wojewódzkich oraz Finałów Wojewódzkich.

Do Wielkiego Finału awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej kategorii – dziewcząt i chłopców. Już teraz pragniemy wspólnie z naszym partnerem firmą Ferrero Polska Commercial poinformować, że Wielki Finał Kinder Joy of moving, który wspólnie organizujemy od 14 lat zostanie rozegrany w terminie 26-29 sierpnia 2021 roku.

W dalszym ciągu w Polsce zmagamy się z pandemią koronawirusa. Mając na uwadze, przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych, trenerów oraz ich rodzin uznaliśmy, że organizacja Wielkiego Finału w ostatnich dniach sierpnia umożliwi nam wszystkim bezpieczne uczestnictwo w tym wyjątkowym siatkarskim wydarzeniu.

Głęboko wierzymy, że w sierpniu sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju będzie już na tyle stabilna, że możliwe będzie rozgranie 27. Wielkiego Finału w bezpiecznych warunkach. Mamy również nadzieję, że w sierpniu na trybunach będą mogli zasiąść kibice, którzy głośnym dopingiem będą wspierać młodych adeptów siatkówki.

Stopniowo będziemy odkrywać karty dotyczące Wielkiego Finału. W niedługim czasie ogłosimy miejsce, w którym rywalizować będą o medale młode zawodniczki i zawodnicy 27. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving.

Przypominamy, że Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving mają na celu popularyzację minisiatkówki oraz szeroko pojętej aktywności fizycznej oraz zasad fair play wśród dzieci i młodzieży.

Źródło: pzps.pl/KATARZYNA PORĘBSKA/MINISIATKÓWKA.PL

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice