G4 W Legionowie brązowym medalistą XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Właśnie dobiegły końca XIX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Osiem najlepszych drużyn w województwie rywalizowało od poniedziałku do środy w turnieju finałowym. Był to niezwykle mocno obsadzony turniej, a świadczy o tym choćby fakt ,iż pięć drużyn prowadzi szkolenie w ranach Akademii S.O.S.

Nasza szkoła, Gimnazjum nr 4 w Legionowie po wygraniu wszystkich meczy w grupie z pierwszego miejsca awansowała do półfinału. Na naszej drodze do finału musieliśmy pokonać Gimnazjum nr 2 z Ostrołęki, po zaciętym pojedynku w tie braku 15;13 wygrała drużyna z Ostrołęki.

"Jestem dumny z dziewczyn za walkę i serce jakie włożyły w całe spotkanie, po nieudanym pierwszym secie zaczęliśmy grać bardzo odważnie i skutecznie. Niewiele zabrakło żeby wygrać cały mecz ale taki jest sport, ogromne brawa dla przeciwnika, wspólnie stworzyliśmy emocjonujące do ostatniej piłki widowisko." Podsumował ten pojedynek Dawid Michor - trener zawodniczek z Legionowa.

Do meczu o brąz zawodniczki z Akademii S.O.S. z Legionowa podeszły bardzo skoncentrowane i od początku z olbrzymią determinacją w każdej akcji, szala wyniku przechylała się raz na jedną raz na drugą stronę. W ostateczny rozrachunku pokonaliśmy drużynę z Radomia i mogliśmy cieszyć się z III miejsca na Mazowszu.

Dziękujemy organizatorom i gospodarzom za fantastyczne warunki do gry i miłą gościnę.

Do zobaczenia za rok. :)

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice