Volleymania w Głogowie

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Siatkarski Ośrodek Szkolny Gimnazjum nr 2 w Głogowie był organizatorem turnieju mini siatkówki „trójki” t. i „czwórki” dziewcząt. Uczestniczkami turnieju były dziewczęta klas 4, 5 i 6 szkół podstawowych miasta Głogowa, Powiatu Głogowskiego oraz Szlichtyngowej.  W naszej Volleymanii wzięło udział około 100 dziewczynek, które z wielką ochotą przystąpiły do rywalizacji sportowej oraz  aktywnie spędziły ten czas dbając o swoje zdrowie i sprawność fizyczną. Z każdego zespołu została wyróżniona najlepsza zawodniczka otrzymując koszulkę S.O.S. Zwycięzcą w kategorii „czwórek” została drużyna Szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie, która po zaciętym boju pokonała drużynę Szkoły Podstawowej w Szlichtyngowej. W kategorii „trójek” zwycięską drużyną okazała się tym razem Szkoła Podstawowa ze Szlichtyngowej pokonując Szkołę Podstawową nr 10 w Głogowie.

Dziewczęta, które wyróżniły się postawą na boisku oraz warunkami fizycznymi odpowiednimi do piłki siatkowej zostały zaproszone na zajęcia Akademii Siatkówki Głogów-Szlichtyngowa , które odbywają się w poniedziałki i wtorki w godzinach 18 – 19.30 w hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Głogowie Plac Mieszka I 22.

Wszystkim uczestniczkom  bardzo dziękujemy za udział, a nauczycielom – trenerom tych drużyn za przygotowanie dziewcząt  do turnieju Volleymania Głogów.


                                                                                                                   Organizator  S.O.S. Głogów

                                                                                                                  Irena Dybczyńska


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice