Turniej Finałowy Świętokrzyskie MiniVolley Cup – Grupa Żółta

W dniach 8-9 maja 2014 r. w Kielcach w ramach rozgrywek Świętokrzyskie Mini Volley Cup w Hali Legionów zostały rozegrane finały miejskie grupy żółtej. W turniejach uczestniczyły drużyny, które po 4 turniejach eliminacyjnych zostały sklasyfikowane na miejscach I-X oraz wyróżniające się drużyny z tzw. „dziką kartą”.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a uczestnicy symboliczne nagrody, natomiast drużyny, które zajęły miejsca I-III otrzymały puchary, a każdy zawodnik i trener medal. Statuetkę najlepszej zawodniczki w klasach III otrzymała Klaudia Brożyna, w klasach IV – ex aequo Aleksandra Kaleta i Natalia Kaleta, w klasach V - ex aequo Karolina Korban i Paulina Korban, a w klasach VI – Karolina Król. Wśród chłopców statuetkę najlepszego zawodnika turnieju otrzymał w klasach III – Wojtek Nowak, w klasach IV – Bartek Zapała, w klasach V – Krzysiek Długosz, a w klasach VI – Patryk Nowaczek.

We wszystkich turniejach w grupie żółtej, które zostały rozegrane od października 2013 roku wzięło udział 620 drużyn, czyli na boiskach w 4 kategoriach wiekowych walczyło ponad 2000 zawodników i zawodniczek.