Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku najlepsza w województwie!

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W zawodach wojewódzkich w minisiatkówce chłopców, które odbyły się w dniu 24 marca w Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku, która należy do Akademii S.O.S. przy Gimnazjum nr 1 w Świdniku, udział wzięło 6 zespołów ze Świdnika, Nałęczowa, Lublina, Gościeradowa, Krasnegostawu oraz Białej Podlaskiej. Drużyny podzielono na dwie grupy. Zwycięzcy poszczególnych grup mieli się spotkać w wielkim finale turnieju.

W pierwszym pojedynku młodzi siatkarze z SP 7 ze Świdnika bez problemu poradzili sobie w z drużyną reprezentującą Szkołę Podstawową nr 6 w Białej Podlaskiej. Wiele emocji przyniósł drugi mecz, w którym gospodarze potrzebowali aż trzech setów, aby zwycięsko zakończyć mecz z drużyną z Nałęczowa. 

W wielkim finale wojewódzkich zmagań siatkarskich chłopców spotkały się reprezentacje SP 7 Świdnik i SP Krasnystaw. Do rozstrzygnięcia zmagań sportowych potrzebne były aż trzy sety, z których zwycięsko wyszła reprezentacja naszej drużyny. 

Skład zespołu: Szymon Pietrzak, Mateusz Pyda, Daniel Banaszek, Bartłomiej Skorek, Jakub Nowik, Michał Borowiec, Jakub Krasiński, Mateusz Zwierzański, Szymon Pyda, Radosław Dyzma.

Trener: Dariusz Kuźma

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice