Świąteczny Turniej Alchemii Sportu w Częstochowie

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
19 grudnia 2013 roku w Hali Sportowej "Częstochowa" przy ul.Żużlowej 4 w Częstochowie odbył się I Świąteczny Turniej Alchemii Sportu pod patronatem Premiera Jerzego Buzka.


Turniej zorganizowały Fundacja Alchemia Sportu i Stowarzyszenie "Częstochowska Siatkówka".

W organizacji i promocji turnieju pomagali uczniowie Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie razem z trenerem Wojciechem Pudo, który miał możliwość przyjrzeć się potencjalnym kandydatom do częstochowskiego S.O.S.

W turnieju wzięło udział 15 drużyn w tym z Borowna, Blachowni, Janowa.

Turniej otworzył Prezes AZS Częstochowa SSA Pan Konrad Pakosz i trener Marek Kardos.

Nagrody na zakończenie turnieju wręczał Ryszard Bosek. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki i gadżety klubowe AZS-u Częstochowa.

W trakcie turnieju uczestników odwiedził zawodnik AZS Częstochowa - Michał Bąkiewicz, który chętnie rozdawał autografy i pozował do wspólnych zdjęć.
W przerwie między meczami, młodzież miała również możliwość uzyskać autografy zawodników Skry Bełchatów m.in. Mariusza Wlazłego.

Pierwsza czwórka turnieju:
1 miejsce - W-Volley Częstochowa I
2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 31 w Częstochowie
3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Borownie I
4 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 39 w Częstochowie

Wojciech Pudo
S.O.S. Częstochowa

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice