SOS. Wałbrzych daje radę

W turnieju „3” siatkarskich o Mistrzostwo miasta Wałbrzycha drużyny Publicznego Gimnazjum Sportowego nr 11 w Wałbrzychu zdobyły dwa pierwsze miejsca. Finał został rozegrany między zespołami z PG nr 11 i potwierdził, że jesteśmy najlepsi w Wałbrzychu, a szkolenie w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych przynosi efekty. Chłopcy potwierdzili swoje umiejętności nie przegrywając żadnego meczu w turnieju. Najlepszym zawodnikiem zawodów został uznany Patryk Jancik z PG 11 (I zespół).Zwycięski zespół zagrał w składzie: PATRYK JANCIK, KRZYSZTOF BERNAŚ,FILIP KUROWSKI, KAMIL BITNY-SZLACHTO natomiast II zespół który zajął II miejsce w turnieju wystąpił w składzie: DAWID HISZPAŃSKI, PATRYK BIŃKOWSKI, SEBASTIAN STALKA

OPIEKUN ZESPOŁU: RADOSŁAW OSTROWSKI