"Bardzo fajnie mi sie gra, czekam zawsze na kolejne zawody"

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć


VOLLEYMANIA  to projekt zorganizowany przy współpracy Urzędu Miasta Wrocławia i Fundacji MŁODA GWARDIA, to promocja piłki siatkowej wśród dziewcząt i chłopców  28 wrocławskich szkół podstawowych.

29 marca w hali AWF Wrocław odbył się drugi w tym roku turniej Volleymanii. W zawodach wzięły udział zespoły szóstych klas dziewczynek i chłopców, łącznie prawie 300 uczestników!

W kategorii dziewcząt swoją wysoką pozycję potwierdziły uczennice SP 97. W kategorii chłopców zwyciężyli zawodnicy SP 50, drugie miejsce dla SP 28. Rywalizacja w projekcie nabiera kolorytu a to, że wszystko idzie w dobrym kierunku potwierdza się w wypowiedziach zarówno młodych uczestniczek jak i ich opiekunów-trenerów:

Kasia Dyderska z SP 71 powiedziała:
bardzo fajnie mi się gra, czekam zawsze na kolejne zawody„.

Jej opiekun Małgorzata Karpińska jest bardzo zadowolona, ze może prowadzić zajęcia w tak dobrym projekcie.
Oprócz rozgrywek siatkarskich dzieciaki uczestniczą w szeregu konkursów, które przebiegają równolegle do rozgrywek. Jednym z nich jest quiz prowadzony na Facebooku.

Podczas ostatniej Volleymanii rozdano nagrody dla zwycięzców konkursu na FB – MOJE HOBBY. Zwyciężyła Katarzyna Dyderska (na zdjęciu z koszulką reprezentacji Polski) z SP 71, a w konkursie wyróżnione zostały Sonia Wachowiak_SP 37 , Oliwia Kalandyk SP 108, Ania Stangret SP 50 – GRATULUJEMY!

Andrzej Krowiak
WrocławDzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice