Podsumowanie sezonu w siatkarskim przedszkolu w Nakle

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć


We  wtorek tj. 17 czerwca 2014 roku w sali Gimnazjum nr 3 w Nakle nastąpiło oficjalne zakończenie realizacji pierwszego etapu projektu „Przedszkola Siatkarskiego" realizowanego przez Nakielskie Towarzystwo Sportowe „TRÓJKA".

Projekt honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Sławomir Napierała. Jednak największym sukcesem jak się okazało jest ogromne zainteresowanie projektem ze strony dzieci i ich rodziców.

Organizatorzy projektu zakładali, iż w pierwszym okresie działań tzn. od marca do czerwca 2014 udział w zajęciach weźmie około 30 osób. Natomiast na dzień dzisiejszy z tych bezpłatnych zajęć korzysta 86 dziewczynek i chłopców w wieku od 4 do 9 lat. Atrakcyjna oferta zajęć, duże zainteresowanie oraz aktywność działaczy i trenerów Nakielskiego Towarzystwa Sportowego „TRÓJKA" spowodowała, iż Klub pozyskał solidnego partnera w ramach działań „Przedszkola Siatkarskiego".

Na mocy porozumienia i umowy promocyjno-reklamowej projekt „ Przedszkola Siatkarskiego" wspierać będzie Krajowa Spółka Cukrowa S.A.Na ostatni przed wakacjami trening Polski Cukier przygotował wraz z klubem NTS TRÓJKA moc niespodzianek i atrakcji dla dotychczasowych uczestników.

NTS zaprosił też gości: Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Dyrektora Zespołu Obsługi Oświaty i Rekreacji, członków Komisji Edukacji i Sportu oraz przedstawiciela Gminnej Komisji Profilaktyki w ramach której realizowany jest projekt „Przedszkola Siatkarskiego". Chcących rozpocząć przygodę w „Przedszkolu Siatkarskim" zapraszamy do współpracy po wakacjach.

Prezes Artur Sierzchuła

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice