Ogólnopolski turniej dwójek w Nadarzynie o puchar V-ce prezesa GLKS Nadarzyn.

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Wzorowo zorganizowany turniej mini-siatkówki w Nadarzynie cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Po raz kolejny zjechały zespoły z całej Polski, było mnóstwo walki i potu wylanego na boisku. Dziewczęta po 15 odbytych meczach mogły czuć spore zmęczenie, ale i radość z możliwości rywalizacji i wykonania kawałka dobrej "roboty". Jak zawsze w Nadarzynie zespoły zostały nagrodzone za swoja pracę. Były dyplomy, puchary i medale oraz drobne upominki.

Najmłodsze zawodniczki sekcji piłki siatkowej z Nadarzyna wspierane były przez swoje starsze koleżanki, w większości z gimnazjum S.O.S. w Nadarzynie, ale również" surowo" przez nie oceniane. Funkcję arbitrów zawodów wyśmienicie bowiem pełniły siatkarki ze starszych grup klubu.

W turnieju wzięło udział aż 10 nadarzyńskich zespołów, niektóre po raz pierwszy miały okazję walczyć na takim turnieju. Dla wszystkich wielkie brawa i gratulacje od trenerów!

Spośród 64 zespołów najwyższe miejsca zdobyły:

I miejsce NOSiR Nowy Dwór ,
II miejsce Metro Warszawa ,
III miejsce GLKS NADARZYN I ,
IV miejsce Lubowidz.
 Najlepszymi zawodniczkami turnieju uznano :
Szulińska Ola,
Amelia Duda,
Wiktoria Leśniewicz.

Zawody zorganizowane były dzięki środkom gminy Nadarzyn, fundacji PZU oraz serwisowi z Walendowa. 

Wszystkim sponsorom i tym, którzy przyczynili się do organizacji tego turnieju serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy klubowi GLKS Nadarzyn za zorganizowanie turnieju.

Dominika Leśniewicz


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice