Mini Volley Cup 2017 w Człuchowie

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

11 marca br. zakończyła się piąta edycja ligi mini siatkówki Mini Volley Cup 2017 organizowana przez S.O.S. Człuchów. W tegorocznej edycji wzięły udział 102 drużyny, dziewczęta i chłopcy mogli rywalizować w dwóch kategoriach: "dwójki" - klasy IV i młodsi "czwórki" - klasy V i VI.

Liga objęła swoim zasięgiem sześć powiatów, w turniejach brały udział zespoły z Miastka, Słupska, Chojnic, Dziemain, Brus, Kamienia i Sępólna Krajeńskiego oraz zespoły z Akademii S.O.S. z Koczały, Rzeczenicy, Debrzna, Rzeczenicy i Człuchowa. Mini Volley Cup to liga mini siatkówki składająca się trzech turniejów organizowanych na dwóch halach sportowych równocześnie, gdzie 102 drużyny rywalizowały o jak najlepsze lokaty:

kat. "dwójek" dziewcząt - 42 drużyny, chłopców - 21 drużyn

kat. "czwórek" dziewcząt - 21 drużyn, chłopców - 12 drużyn.

Głównym celem ligi Mini Volley Cup jest propagowanie siatkówki w regionie, oswajanie dzieci z parkietem siatkarskim i nabieranie boiskowego doświadczenia.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice