III turniej w Jarosławiu

W dniu 21.12.2013 r. w hali MOSiR w Jarosławiu się
III Turniej minisiatkówki dziewcząt podsumowujący zmagania siatkarek szkół podstawowych.

W turnieju udział wzięły drużyny: MKS San Pajda (Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 5) oraz drużyny z powiatu jarosławskiego: Wietlina, Szówska, Radymna i Łańcuta.

W turnieju rywalizowały ze sobą zespoły 4 osobowe dziewcząt rocznika 2001 i 2002. Zespoły podzielono na trzy grupy i rozgrywano mecze systemem każdy z każdym w dwóch setach do 15 punktów. Każda drużyna otrzymała punkty w zależności od zajętego miejsca w grupie (4 pkt za I miejsce w grupie, 3 pkt za II miejsce itd.). Dodatkowo przyznane zostały duże punkty za wygrane mecze oraz 10 punktów otrzymywała drużyna, która dotychczas nie opuściła żadnego turnieju. Drużyny, które zajęły I i II miejsca w grupach rozegrały ze sobą mecze finałowe z zaliczeniem spotkań miedzy zainteresowanymi drużynami.

Cały cykl turniejowy pod patronatem Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Jarosławiu oraz partnerstwie SAN-Pajda Mini Volley został podsumowany przez wyłonienie zwycięzcy, wręczenie dyplomów i nagród dla najlepszych zawodniczek.

Nagrody na zakończenie turnieju wręczał Piotr Pajda koordynator SOS. na Podkarpaciu.