II TURNIEJ MINI SIATKÓWKI O PUCHAR STAROSTY JAROSŁAWSKIEGO.

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Dnia 17.12.2016 r na hali MOSiR w Jarosławiu odbył się II Turniej Mini Siatkówki kat. dwójek, trójek i czwórek o Puchar Starosty Jarosławskiego. Patronat nad tą imprezą objął Starosta Powiatu Jarosławskiego -Tadeusz Chrzan. 

Organizatorem imprezy był Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Zespole Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu oraz klub sportowy MKS SAN Pajda Jarosław. 


Na imprezę zgłosiły się szkoły, UKS oraz kluby sportowe z województwa podkarpackiego – UKS Sport MKS V LO Rzeszów, MKS Łańcut, Uczniowski Klub Sportowy "Sobieski" Kańczuga, UKS „15” Przemyśl oraz MKS SAN Pajda Jarosław. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach: dwójkach, trójkach i czwórkach. Na turniej do Jarosławia przyjechało w sumie około 70 dzieci wraz z trenerami i rodzicami. Młode zawodniczki wspierane przez rodziców, trenerów , nauczycieli i kibiców toczyły zażartą walkę o każdy punkt. 
Sędziami zawodów były uczennice pierwszej, drugiej i trzeciej klasy z Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy ZSSCHiO w Jarosławiu. 

Każda uczestniczka zawodów otrzymała dyplom, a najlepsze drużyny medale oraz puchary  

Klasyfikacja końcowa turnieju:

„Dwójki”

1. UKS 15 Przemyśl 4

2. UKS 15 Przemyśl 1

3. UKS 15 Przemyśl 2

„Trójki”

1. UKS Sport MKS V LO Rzeszów 2

2. MKS SAN Pajda Jarosław 1

3. UKS 15 Przemyśl 1

„Czwórki”

1. UKS Sport MKS V LO Rzeszów 1

2. UKS Sport MKS V LO Rzeszów 2

3. MKS Łańcut


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice