Andrychowska Akademia Siatkówki z medalami wojewódzkimi

• Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

26 kwietnia drużyna dziewcząt z SP 4 w Andrychowie wywalczyła brązowy medal w Finale Wojewódzkim w mini piłce siatkowej.

W zawodach wzięły udział najlepsze zespoły z 6 rejonów województwa małopolskiego :
- rejon tarnowski - SP Zalasowa
- rejon wielicki SP Wieliczka
- rejon limanowski SP Krynica Zdrój 2
- rejon Kraków miasto - SP 155 Kraków
- rejon chrzanowski - SP 4 Andrychów
- rejon nowotarski - SP Tokarnia

Nasze dziewczynki wygrały grupę eliminacyjną. Potem jednak uległy dwukrotnie 1:2 drużynom z Krynicy oraz Krakowa.

opiekun Ewa Bury

Reprezentacja Szkoły Podstawowej n 4 w Andrychowie zajęła drugie miejsce w Finale Wojewódzkim w minisiatkówce chłopców.
28 kwietnia w miejscowości Tokania, w powiecie myślenickim odbyły się finałowe zawody województwa małopolskiego w minisiatkówce chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach wzięły udział najlepsze zespoły z 6 rejonów województwa małopolskiego:
- rejon krakowski - SP 155 Kraków
- rejon wielicki – SP Krzeszowice
- rejon tarnowski - SP 2 Brzesko
- rejon limanowski – SP 6 Gorlice
- rejon nowotarski - SP Odrowąż

Po zaciętej walce nasi uczniowie zajęli drugie miejsce, ulegając jedynie reprezentantom Krakowa.
Jest to kolejny sukces młodych siatkarzy z „czwórki” w tegorocznych rozgrywkach, gdyż dwa dni wcześniej po brązowe medale sięgnęły nasze dziewczynki.