27. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING - DZIEŃ 2

Piątek jest drugim dniem rozgrywania 27. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, który od czwartku rozgrywany jest w Arenie Gliwice.

Organizatorzy na każdy dzień turnieju przygotowali specjalne życzenia dla tegorocznych finalistów. Drugi filmik tutaj: https://bit.ly/2UQDuA6.

Podczas trzydniowych zmagań w Arenie Gliwice rywalizują 195 drużyny z całej Polski. W pierwszej części dnia drużyny w kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i chłopców rozgrywały mecze o miejsca 17-32. Następnie rozpoczęła się równolegle rywalizacja o miejsca 1-8 i 9-16.

21311c

- Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem organizacji Wielkiego Finału w Arenie Gliwice. Gra się nam tutaj bardzo dobrze. Do tego organizatorzy zadbali o każdy szczegół, cudowne nagrody. Jeśli nawet, czegoś nie wiemy, to bardzo szybko znajdzie się osoba, która udzieli nam wsparcia i pomocy. Nie ukrywam, że przyjechaliśmy do Gliwic, jeśli chodzi o aspekt sportowy z nadziejami o lepszą lokatę. Dwa lata temu wywalczyliśmy złoty medal. W tym roku pozostaje nam walka o miejsca 9-16 - powiedziała Anna Grobelna, trener UKS Jedynka Międzyrzec.

I dodała - Na początku było trochę smutno. Jednak nasi zawodnicy szynko o tym zapomnieli. Chłopaki najbardziej cieszą się, że mogą grać i brać udział w rozgrywek KINDER Joy of moving. Mają świadomość tego, że są w wyjątkowej grupie drużyn. Można powiedzieć, że wręcz elitarnych w kraju. Do Wielkiego Finału awansowały przecież po dwa najlepsze zespoły w województwie w danej kategorii. Sama gra sprawia im ogromną radość. Nasi zawodnicy doskonale znają hasło tych rozgrywek - "Niech radość zawsze wygra". To jest najpiękniejsze. Chcę także dodać, że poziom w kategorii "4" chłopców w tym sezonie jest bardzo wysoki.

Wyniki wszystkich meczów 27. Wielkiego Finału KINDER Joy of moving śledzić będzie można na  stronie: https://www.minisiatkowka.pl/pl/rozgrywki/wyniki-spotkan?x=2-CH

Więcej informacji o rozgrywkach minisiatkówki: http://www.minisiatkowka.pl/pl

Źródło: pzps.pl/ KATARZYNA PORĘBSKA/MINISIATKÓWKA.PL, FOT. DARIUSZ LEWANDOWSKI

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice