PRZEDSEZONOWY TURNIEJ MŁODZICZEK

Pierwszy turniej młodziczek w wykonaniu zespołu GLKS Nadarzyn wypadł imponująco dobrze. Młode Nadarzynianki zajęły II miejsce ulegając jedynie ekipie Lubowidz Rosario 0-3. W tym spotkaniu rywalki górowały nad nami zdecydowanie w polu zagrywki i przyjęciu piłki. W pozostałych finałowych spotkaniach GLKS wygrywał 2-1 z Beta Pionki oraz 2-1 w setach z LKS Wrzos Międzyborów. Zwłaszcza ten ostatni mecz miał dramatyczny przebieg. Pierwszą odsłonę zdecydowanie wygrały rywalki. Drugi set po walce dla Nadrzyna. Decydującą odsłonę wygrały Nadarzynianki, choć rywalki miały kilka piłek meczowych w górze. Brawo! - na słowa pochwały zasłużyła cała drużyna.