PRACOWITY MARZEC AKADEMII NADARZYN

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Bardzo dobre zawody rozegrały młodziczki GLKS-u Nadarzyn  podczas międzynarodowego Maratonu Siatkówki rozgrywanego w dniach 14-17.03 w Łebie. To kolejna wspaniała lekcja piłki siatkowej z dobrą obsadą turnieju. Ostatecznie zajęliśmy IX miejsce.

15 marca drugi zespół czwórek wygrał turniej organizowany w Międzyborowie. 

W dniach 23-24.03 odbył się X jubileuszowy turniej Logitus CUP w Gdańsku. Dziewczęta spotkały się z najlepszymi zespołami z kraju i zagranicy. Czwóreczka z Nadarzyna rozegrała bardzo dobre zawody. Wszystkie dziewczyny były zmobilizowane, zmotywowane i chętne do gry, a tej było sporo. Zagraliśmy w sumie 11 setów. Siatkarki GLKS-u stanęły na podium ze stratą zaledwie seta. 

Złoty medal pojechał do Nadarzyna. „Nie spoczywamy na laurach, czeka nas jeszcze  dużo pracy do końca sezonu. Niektóre zespoły nie miały swoich najlepszych zawodniczek ze względu na udział w ćwierćfinałach młodziczek.” 

28.03.2019 r. w Międzyborowie siatkarki SOS Nadarzyn wygrały Międzypowiatowy Finał w piłce siatkowej w kategorii dzieci. 

W marcu grały również zespoły dwójek i trójek. Odbyły się zawody Kinder, gdzie prym wiodą w każdej kategorii nasze zespoły. W Nadarzynie zostały zorganizowane ogólnopolskie turnieje mini-siatkówki . Nasze zawodniczki z roczników 2007-2004 otrzymały powołania na konsultacje kadry (Kinga Wrońska, Julia Głodek, Magdalena Jureńczyk, Wiktoria Leśniewicz, Zuzanna Szczęsna, Natalia Struzik, Aleksandra Rybarczyk, Aleksandra Pruchniewicz). Marzec jak widać pracowity i obfitujący w wydarzenia sportowe.

Młodzież  chętną do rozpoczęcia przygody z siatkówką zapraszamy do sekcji piłki siatkowej w Nadarzynie. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na FB.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice