Młodziczki grały w Nadarzynie o Puchar Dyrektora GOS-u

W dniu 18 marca 2017 roku odbył się turniej młodziczek w Nadarzynie, w którym  wzięły udział zespoły:

1)  Rosario Lubowidz

2) Metro Warszawa

3) GLKS NADARZYN

4) Beta Pionki

5) Mazovia Warszawa

6) Plas Warszawa

GLKS Nadarzyn zagrał w składzie:

Gabrysia Dębowska, Gabrysia Jedlińska, Gabrysia Maruszewska, Joanna Polski, Julia Stępień, Julia Brzeczkowska, Aleksandra Bąkiewicz, Martyna Tadzik, Natalia Mokrzycka, Karolina Guzowska, Milena Malinowska.

Najlepszą zawodniczką zespołu  GLKS NADARZYN została Gabrysia Dębowska. W środę (22 marca) zespół wystąpi w turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Nadarzynie, a w czwartek wyruszy na zawody do Łeby.

Nigdy nie jest łatwo, ale w sporcie trzeba walczyć do końca!

18 marca również akademia GLKS Nadarzyn rozpoczęła swój pierwszy turniej Kinder+ Sport, który wyłonił zespoły grające w grupach złotej i srebrnej w przypadku trójek oraz złotej, srebrnej i brązowej w przypadku dwójek.

6 z 10 wystawionych zespołów po tym turnieju znalazło się się w grupie „Złotej”-3 zespoły dwójek i 3 zespoły trójek. Zespół  4,5 i 6 trójek zagrają w grupie srebrnej oraz jeden zespół dwójek. Gratulacje i brawa dla zawodniczek!!!

 Zespół Nadarzyna, który  wystąpił w 33- osobowym składzie,(bez 4 podstawowych zawodniczek!!!-dwie spośród nich są na olimpiadzie-życzymy im powodzenia i dwie mają kontuzja-czekamy na ich powrót) spisał się dzisiaj na medal.  Studzimy emocje i czekamy cierpliwie na kolejne rozgrywki.

Trener: Dominika Leśniewicz
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice