Czy wiesz, że ... największą liczbę spotkań w reprezentacji Polski kobiet rozegrała Magdalena Śliwa – ok. 350 meczy.

II Turniej Green Beach Volleyball Open

• Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

11 sierpnia został rozegrany II turniej siatkówki plażowej o Puchar Starosty Powiatu Ełckiego w ośrodku wypoczynkowym A26 w Bartoszach. W turnieju wystąpiło 19 par z całej Polski. Najlepszą ekipą okazała się para Głowacki/Tyszka - Włocławek/Olsztyn, która w finale pokonała chłopaków z Hajnówki - braci Ignaciuk. Trzecie miejsce zajęli chłopcy z Kętrzyna - Mankow/Urban, którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali parę Paszkowski/Mokrski z Olsztyna. Najlepszą parą z Ełku okazała się para Jasnos/Leszczyński, którzy minimalnie przegrali w ćwierćfinale w tie-breaku 13 - 15. Turniej rozpoczął się silnymi opadami deszczu, które nieprzerwanie "umilały" grę zawodnikom do godziny 13:00, dopiero później rozpogodziło się i można było cieszyć się z gry w siatkówkę plażową. Turniej zakończyliśmy po godz. 18:00.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji turnieju, bez Was nie dalibyśmy rady:

Starostwo Powiatowe - koszulki turniejowe oraz puchary.