Turniej Akademii Siatkówki w Jarosławiu

W ramach działań Akademii Siatkówki w Jarosławiu 9 kwietnia zorganizowany został Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia w minisiatkówce dziewcząt. Organizatorem turnieju był Siatkarski Ośrodek Szkolny  jaki działa przy Gimnazjum Nr 4 w Jarosławiu.

W turnieju udział wzięło 13 drużyn z jarosławskich szkół podstawowych i zaprzyjaźnionych ośrodków siatkarskich z  Radymna, Przemyśla i Łańcuta. Z jarosławskich szkół podstawowych swoje reprezentacje wystawiły Szkoła Podstawowa Nr 4, Nr 10 i  Nr 11 zrzeszone w Akademii Siatkówki. Rywalizację po bardzo zaciętym i emocjonującym pojedynku finałowym wygrały dziewczęta z Łańcuta , II miejsce zawodniczki UKS 15 Przemyśl, III miejsce zajęły zespół UKS 15 Przemyśl II, IV miejsce dziewczęta z SP 10 Jarosław. W trakcie turnieju trenerzy i opiekunowie drużyn wybrali „najlepszą zawodniczkę turnieju”, którą  została  Zuzanna Kóźniar z MKS Łańcut. Siatkarskie zmagania zostały zorganizowane pod kątem przyszłorocznego naboru do klas SOS.

Podczas zawodów obsługę techniczną  i sędziowską pełniły zawodniczki SOS.  Publicznego Gimnazjum nr 4. Wszystkie uczestniczki turnieju odebrały medale z rąk  Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Palucha.