Czy wiesz, że ... 24 maja 2009 we Włoszech uznano Rekord Guinnessa w największym rozgrywanym turnieju siatkówki plażowej. W turnieju brało udział 1448 zawodników, 600 miejsc siedzących, 50 boisk do siatkówki plażowej, 200 osób z obsługi oraz 400 piłek.

Podopieczni nauczycieli SOS. najlepsi w Białej Podlaskiej



Dnia 20.01.2015r. w ZSO nr 2 w Białej Podlaskiej odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Finał Rejonu w minisiatkówce dziewcząt w kategorii „trójki” i „czwórki”. Jest to drugi turniej w tym tygodniu zorganizowany przez BSZS i nauczycieli SOS. pracujących w PG nr 5.

W rozgrywkach startowały najlepsze drużyny z 5 powiatów. Młode siatkarki SP 6 z Białej Podlaskiej nie miały sobie równych, nie przegrały żadnego seta i zajęły I miejsce w dwóch kategoriach wiekowych, awansując do Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się  dnia 27.01.2015r. w Opolu Lubelskim.

Uczennice SOS. zapewniły obsługę sędziowską. Zwycięskie drużyny nagrodzone zostały pucharami
i dyplomami. Nauczyciele SOS. obserwowali zawodniczki uczestniczące w turnieju pod kątem naboru do klasy I PG nr 5.

                                                                                           Nauczyciele   SOS.
                                                                                             Biała Podlaska

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice