Czy wiesz, że ... srebrny medal męska reprezentacja siatkówki zdobywała kolejno w latach 1975-1983 podczas Mistrzostw Europy w Belgradzie, Helsinkach, Paryżu, Sofii i Berlinie.

Filmowa Akademia Siatkówki

Główni bohaterowie nagrań video

W najbliższych dniach na łamach naszego portalu opublikujemy serię filmów instruktażowo-szkoleniowych będących uzupełnieniem scenariuszy lekcji dostępnych na www.mlodziezowasiatkowka.pl.

Przygotowany przez nas materiał jest filmową relacją z zajęć i treningów siatkarskich prowadzonych w trzech grupach wiekowych:
  • część pierwsza to scenariusze lekcji dla szkoły podstawowej dla klas 1 - 3,
  • część druga to scenariusze lekcji dla szkoły podstawowej dla klas 4 - 6,
  • część trzecia to scenariusze lekcji dla gimnazjum.
Zakres przygotowanych ćwiczeń i treningów przygotowany został przez trenerów współpracujących z Siatkarskimi Ośrodkami Szkolnymi z Warszawy i Rzeszowa.

Liczymy, że te filmowe relacje z modelowych zajęć siatkarskich pomogą trenerom działającym we wszystkich Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych oraz nauczycielom wf w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą pragnącą rozwijać i doskonalić swoje umiejętności siatkarskie.

Filmy powstały dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki na zlecenie Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Dyskusje użytkowników
4 komentarze

jestescie wspaniali!!

To fajnie bo naprawdę to super pomysł.

Filmy będą dostępne w kolejnych publikacjach, odsłonach. W każdej odsłonie zostaną podłączone odnośniki do materiałów.

A gdzie te filmiki można obejrzeć

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice