Czy wiesz, że ... najwyższym siatkarzem na świecie jest Aleksiej Kazakow – 217 cm wzrostu.

EUROVOLLEY POLAND 2017 CZAS START!

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
To był dzień pełen atrakcji. Najlepiej popatrzeć na zdjęcia wydarzeń, które zostały zrobione.
Dzieciaki przybyły do hali w Katowicach - Szopienicach już o 10.00.

Po powitaniu przez v-ce Prezydenta Miasta Katowic Marcina Krupę -  oraz przez zaproszonych gości dzieci udały się wraz z Ambasadorami Akcji do poszczególnych sektorów.

KOLOR:
ZIELONY - Anna Guzik
ŻÓŁTY - Waldemar Wspaniały
SZARY - Piotr Gruszka
FIOLETOWY - Sebastian Świderski

Dzieciaki miało okazję poznać wielkich mistrzów, poprosić o autografy i zapoznać się z ich odpowiedziami na interesujące ich pytania oraz pokazać swoje umiejętności w specjalnie przygotowanych dla nich konkurencjach.

Dla każdego z uczestników przewidziane były nagrody - Książka Marcina Prusa "Mistrzem być!" Katowice Limited Edition, oraz pakiet gadżetów promocyjnych ME 2017.
O 17.00 ruszyła Ceremonia "Odpalenie zegara", który miał zacząć odliczać czas do rozpoczynających się w sierpniu 2017 roku mistrzostw Europy siatkarzy.

Wśród zaproszonych gości był Prezydent Miasta Katowic - Marcin Krupa, Paweł Papke v-ce prezes PZPS, Waldemar Wspaniały - szef SOS, reprezentanci Polski w piłce siatkowej - Piotr Gruszka, Sebastian Świderski, Andrzej wrona i ja. Nie mogło zabraknąć także Anny Guzik - osoby o wielkim sercu, ściśle związanej z katowickimi eventami sportowymi, skierowanymi do najmłodszych. Osobiście miałem zaszczyt poprowadzić oba te wydarzenia.

Wydarzenie to cieszyło się sporą popularnością. Rozdano setki pamiątek, a jedna wyjątkowa z nich - darmowe wejściówki dla dwóch osób na wszystkie mecze w katowickim Spodku - spowodowały łzy wzruszenia w oczach zwyciężczyni.

To był naprawdę świetny dzień.
Wiele emocji, wzruszeń i niespodzianek. Oby wszystkie miasta w taki sposób chciały promować najważniejsze siatkarskie wydarzenie w 2017 roku!


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice