Kontakt

Za pomocą poniższego formularza kontaktowego możesz wygenerować zgłoszenie do działu technicznego, reklamowego lub jakiegokolwiek innego. Wystarczy podczas pisania wiadomości określić właściwy temat Twojego pytania, to bardzo ważne! Dzięki temu wiadomość zostanie skierowana do odpowiedniej osoby.

Nie mogę potwierdzić rejestracji - nie otrzymałem e-maila z linkiem potwierdzającym

W tej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest kontakt z działem technicznym - prosimy w treści pytania przesłać login oraz adres e-mail, na który założone jest konto. Prześlemy prośbę o potwierdzenie ponownie lub w trybie administracyjnym aktywujemy konto.

Czy mogę używać adresu e-mail podczas logowania w systemie?

Jak najbardziej - dla wygody naszych użytkowników, nazwę użytkownika (LOGIN) stanowi ustawiony nick lub adres e-mail. System poprawnie identyfikuje każde z nich, niezależnie które zostanie wprowadzone podczas logowania.

Dlaczego nie mogę korzystać z testów zawartych w systemie E-Learningu?

Najczęściej, głównym powodem braku dostępów do danego testu są nieodpowiednie prawa przynależności do grupy. Po prostu większość testów przeznaczona jest dla wyznaczonej grupy odbiorców (np. Nauczyciele WF, Trenerzy). Jeżeli Twoja grupa nie odpowiada temu, test jest na Twoim koncie zablokowany.

Czy możesz wypisać się z newslettera, ale pozostać naszym użytkownikiem?

Tak, jest taka możliwość. Wystarczy po zalogowaniu na konto, w zakładce USTAWIENIA / EDYCJA PROFILU zmienić odpowiednie ustawienia. W każdej chwili możesz zdecydować, że chcesz ponownie otrzymywać nasze promocyjne newslettery, wtedy wystarczy włączyć opcję w tym samym miejscu, w którym została wyłączona.

Dlaczego nie widzę wyników przeprowadzanych sond / ankiet ?

Wyniki są widoczne tylko dla tych, którzy w danej ankiecie wzięli udział. Oddaj swój głos, a po przetworzeniu danych (po odświeżeniu strony), zobaczysz wyniki. Jednocześnie możliwość głosowania w danej sondzie zostanie zablokowana.  • Sprawdź czy wprowadzony adres e-mail jest poprawny. W przeciwnym wypadku możemy mieć problemy ze skontaktowaniem się z Tobą celem odpowiedzi na zadane pytanie!
  • Twój numer telefonu nie będzie nigdzie udostępniany. Posłuży jedynie w celach kontaktowych.
  • Jeżeli dobrze określić temat Twojego zapytania, Twoja wiadomość zostanie od razu przekazana do właściwego działu - szybciej otrzymasz odpowiedź. To bardzo ważny element.
  • W poniższe pole wpisz treść Twojego pytania, bądź propozycji. Prosimy o konkretne informacje, dzięki temu będziemy mogli lepiej i bardziej rzeczowo odpowiedzieć na Twoje pytanie/a.
  •  
  • Pola oznaczone czerwoną gwiazdką muszą zostać wypełnione, aby dany mogły zostać zapisane w systemie. Jest to obowiązkowe.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice