XXII Międzynarodowy Maraton Piłki Siatkowej Młodzieży - kategoria Młodziczka , Młodzik- Łeba 2020

XXII MIĘDZYNARODOWY MARATON
PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZIEŻY
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŁEBY
ŁEBA , PAŹDZIERNIK - 2020

Burmistrz Miasta Łeby
Fundacja ORLEN
Starostwo Powiatowe w Lęborku
Burmistrz Miasta Lęborka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Ministerstwo Sportu I Turystyki
Wójt Gminy Cewice
Wójt Gminy Wicko
Szkoła Podstawowa im .A. Mickiewicza w Łebie
Siatkarskie Ośrodki Szkolne
Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej w Gdańsk
SPS Lębork
UKS IRYDA Cewice
Fundacja Polska Siatkówka
ZAPROSZENIE
ORGANIZATORZY
XXII MIĘDZYNARODOWEGO MARATONU PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZIEŻY ŁEBA 2020 mają zaszczyt zaprosić Waszą Drużynę do wzięcia udziału w turnieju.
TERMIN:
Maraton odbędzie się w dniach :
8.-11.10.2020 rok (młodziczki i młodzicy) - dopuszczamy grę rocznika 2005-2006 ( ze względu na przełożony turniej wiosenny )
W Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Łebie oraz
Hali Miejskiej w Lęborku.
NAGRODY:
Nagrody ufundowane przez Fundację ORLEN , Puchary Burmistrza Miasta Łeby , Burmistrza Miasta Lęborka oraz Puchary Wójta Gminy Cewice i Wicka . Dodatkowo prowadzona będzie punktacja na najlepszych zawodników i zawodniczki w Turnieju.

ZAKWATEROWANIE:
Zakwaterowanie w Hotelu WODNIK oraz Ośrodku Wczasowym DIUNA w Łebie w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami. Koszt jednego dnia (osobodzień (zakwaterowanie i wyżywienie) wynosi 87 zł. Wpisowe od zespołu wynosi 150 zł. Koszty związane z Turniejem uiszcza się w dniu przyjazdu w miejscu zakwaterowania. W dniu przyjazdu zespół zgłasza się w Hotelu WODNIK Łeba, ul. Nadmorska 10 lub DW DIUNA Łeba, ul. Nadmorska 14 do godz.20.00. Przyjazd zespołów winien nastąpić –młodziczki i młodzicy w dniu 8.10.2020r. , odprawa trenerów godz.21.00. dnia 8.10.2020 r. w DW DIUNA.
Zespoły zabierają ze sobą piłki do rozgrzewki.!!!


ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia do dnia 24.09.2020 r. proszę potwierdzić telefonicznie organizatorom, tj. Joanna Bieniek tel.691716021 (dziewczyny) i Jarosław Pruski tel. 606326951( chłopcy) lub elektronicznie(jaroslawpruski@wp.pl),(vbieniek@poczta.onet.pl) podając ilość zawodników i opiekunów biorących udział w turnieju.
Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju muszą posiadać aktualne badania lekarskie.
Wszyscy zawodnicy muszą mieć oświadczenia rodziców dotyczące wirusa SARS-CoV-2
Uwaga turniej organizowany w reżimie sanitarnym. Uczestnicy mają obowiązek noszenia maseczek w częściach wspólnych. Środki ochrony indywidualnej zapewniają kluby. Organizator zapewnia płyn dezynfekujący w częściach wspólnych. Zawodnicy mogą mieć wskazane miejsce do przebrania w wyznaczonych sektorach trybun.


O udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.!!
W drugim dniu każdego turnieju zgodnie z tradycją wcześniejszych Maratonów odbędą się mecze VIP-ów i Trenerów poszczególnych drużyn; prosimy o zabranie strojów sportowych.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

ORGANIZATORZY TURNIEJU


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice