I Mistrzostwa Kujaw i Pomorza Zespołów Amatorskich w Ciechocinku.

Serdecznie zapraszamy na I Mistrzostwa Kujaw i Pomorza Zespołów Amatorskich w Ciechocinku.

Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne nagrody!

Na uczestników turniejów czekają nagrody finansowe ufundowane przez sponsora za miejsca I-III (ich dokładną wysokość podamy w najbliższym czasie), nagrody rzeczowe dla zwycięzców (plecaki, torby sportowe oraz inny sprzęt siatkarski), puchary, nagrody MVP, i medale pamiątkowe za udział dla wszystkich uczestników.

Za dodatkową opłatą możemy zapewnić Państwu nocleg i wyżywienie. Jego cena ustalana jest indywidualnie w oparciu o wybrany przez Państwa wariant hotelu i wyżywienia. Jeżeli są Państwo zainteresowaniu noclegiem i/lub wyżywieniem proszę o zaznaczenie tej opcji w zgłoszeniu wówczas prześlemy Państwu nasze oferty.

Miejsce i termin turnieju:
17-18.03.2018

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku
87-720 Ciechocinek, ul. Lipnowska 11c

Weryfikacja godz 09:30, pierwsze mecze od godz. 10:00

Zapisy:
Na adres biuro@skip.nazwa.pl proszę przesłać e-mail zatytułowany Ciechocinek 2018 . W treści maila proszę podać imiona i nazwiska zawodników, rok urodzenia oraz nazwę drużyny i telefon kontaktowy do kapitana.

Limit zapisów:
24 zespoły w kategorii męskiej
24 zespoły w kategorii żeńskiej

Informacje pozostałe:
Do 10.03.2018 opublikujemy oraz prześlemy do wszystkich zapisanych drogą mailową listę zapisanych zespołów oraz harmonogram turnieju oraz podany wysokość nagród dla uczestników.
Do 03.03 natomiast opublikujemy koszt cateringu (obiad i kolacja na hali) oraz koszt noclegu ze śniadaniem. Zamówienia na catering i pokoje będziemy przyjmować od 03.03 do 15.03.

Wpisowe:
250 zł/zespół płatne na konto Fundacji Siatkówka Kujaw i Pomorza, tytułem: wpisowe Ciechocinek 2018
Numer konta: 96 1950 0001 2006 7241 3407 0002
Bank: Idea Bank S.A.

Serdecznie zapraszamy do zapisów! Pamiętajcie, że o przyjęciu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń ;)
Mamy nadzieję, że razem stworzymy w Ciechocinku niepowtarzalne święto siatkówki Do zobaczenia!

Informacja:
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice