W poszukiwaniu Talentów – Przemysław Pieczyński

Przemysław Pieczyński, dyplomowany menedżer sportu, trener biznesu i coach. Doświadczenie pedagogiczne i szkoleniowe rozwija od 20 lat prowadząc zajęcia ze studentami Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej Akademii Wychowania Fizycznego  w Gorzowie Wlkp. oraz słuchaczami studiów podyplomowych realizowanych przez ten Wydział z zakresu: studiów trenerskich i menedżerskich.

W swoim kolejnym wystąpieniu dla nauczycieli Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dr Przemysław Pieczyński pokazuje, na przykładzie ludzi sukcesu na których nikt nie stawiał że talenty są wszędzie. Takie talenty na pewno każdy z nauczycieli ma w swoich klasach. Trzeba tylko spojrzeć z innej perspektywy. Patrzeć tam gdzie inni nie patrzą.

Czym jest talent ? Czy naprawę wiemy co kryje się pod tym słowem? Czego właściwie szukamy Jak możemy rozpoznać te zdolności i jak je rozwijać i robić to skutecznie?

Na wiele z tych pytań będzie można znaleźć odpowiedź w wystąpieniu naszego prelegenta.
Zapraszamy więc do poszukiwania wskazówek jakie kroki powinniśmy podjąć aby poprawić swój współczynnik wyłaniania talentu poprzez jego właściwą identyfikację i rozwój.

Zbigniew Krzyżanowski

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice