Video Wykład cz.1

Młodzieżowa Akademia Siatkówki ma przyjemność zaprezentować Państwu pierwszy video wykład z planowanej do wydania serii filmowych materiałów dydaktycznych, które będą stanowić praktyczną pomoc w nauczaniu Siatkówki na różnych poziomach zaawansowania sportowego

Inicjujemy wydanie tej serii pomocy dydaktycznych wykładem trenera Roberta Bałuszyńskiego, który w konkursie zorganizowanym przez Akademię Polskiej Siatkówki w 2010 roku na najlepszą pracę w zakresie „ Metodyka nauczania wybranych elementów techniki w siatkówce zgodnie z nowoczesnymi metodami treningu sportowego” zajął pierwsze miejsce.

Dzięki uprzejmości FIVB wykład video „metodyka i doskonalenie zagrywki szybującej z wyskoku” jest bogato ilustrowany materiałami filmowymi z największych imprez siatkarskich na świecie, podczas których kamera zarejestrowała zagrywkę przez znakomitszych graczy. Materiał filmowy został wzbogacony także o grafiki obrazujące wybrane ćwiczenia w taki sposób aby ich zastosowanie było jak najbardziej przystępne.
Wykład składa się z trzech części i krok po kroku przedstawia założenia, metodyka i ćwiczenia w zakresie i doskonalenia zagrywki szybującej z wyskoku.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice