Film szkoleniowy z pilskiego liceum S.O.S.W związku z informacją z platformy MAS w sprawie umieszczania większych nagrań filmów szkoleniowych na YouTube,  zamieściłem na w/w serwisie obszerny film szkoleniowy.

Film trwa półtorej godziny i dotyczy zagadnień z zakresu kształtowania motoryki włącznie z obszerną długą rozgrzewką ogólnorozwojową i podstawami w nauczaniu piłki siatkowej.

Film pierwotnie został zrealizowany na potrzeby pierwszego szkolenia dla nauczycieli, które organizowałem wraz z kolegą w listopadzie 2013 i dotyczył tej samej tematyki co na szkoleniu.

Spotkałem się z wieloma słowami aprobaty co do jakości i aspektu merytorycznego filmu od osób którym rozdałem to nagranie, dlatego postanowiłem umieścić je na YouTube po dokonaniu niezbędnych zmian formatu filmu pod wymagania YouTube.

W filmie przewijają się logotypy S.O.S. w wielu scenach chłopcy występują w koszulkach S.O.S.
Materiał do filmu był sporządzany na przestrzeni kilku dni podczas zajęć, dlatego też chłopcy nie zawsze występują w strojach S.O.S. z powodów higienicznych.

Prezentowane ćwiczenia są często uzupełnione opisem u dołu ekranu lub klatki filmu są spowolnione w celu dokładniejszej analizy danego ćwiczenia. Prezentowane ćwiczenia pochodzą zarówno z platformy MAS jak i z mojego indywidualnego warsztatu pracy.

W stworzenie tego filmu włożyłem sporo pracy i myślę, że jest to ciekawy materiał szczególnie dla nauczycieli szkół nie uczestniczących w projekcie bo to głównie do nich kieruję to nagranie.

Poniżej link do mojego filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=bOK6-p6Hzoc


Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Aszemberg
S.O.S. LO MS Piła


Od redakcji portalu M.A.S.
Dziękujemy za przesłany interesujący filmowy materiał szkoleniowy.
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice