KONSULTACJE SOS 2006 MAZOWSZE CHŁOPCY

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W dniu 28.10.2019 r. w pięknej hali PSP nr 3 w Kobyłce odbyły się pod egidą SOS konsultacje siatkarskie chłopców z rocznika 2006 wytypowanych przez trenerów z województwa mazowieckiego. Konsultację mają na celu - wyłonić kadrę SOS - docelowa impreza Regionalny Turniej Talentów im. Wiesława Gawłowskiego SOS.

W konsultacjach wzięło udział 26 chłopców z województwa mazowieckiego, którzy pod okiem trenerów Adama Sowy i Macieja Radziszewskiego odbyli szereg testów sprawnościowych (wyskok dosiężny, skok w dal z miejsca, koperta, rzut piłą lekarską), oraz technicznych (odbicia górne,dolne,plas o ścianę).

Po testach był czas na smaczny obiad i odpoczynek przed drugą częścią konsultacji, która składała się z ćwiczeń prowadzonych przez Adama Sowę, oraz z turnieju trójek.

Organizatorem konsultacji był koordynator województwa mazowieckiego chłopców w SOS-Darek Fryszkowski przy pomocy gospodarza z Kobyłki Jarosława Wołosowicza.

Zawodnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i sporymi umiejętnościami. Trenerzy i koordynatorzy mieli spory problem z wytypowaniem tych kilku, którzy pojadą na imprezę docelową, ale żadnego z uczniów nie mają zamiaru przestać obserwować. 

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice