III Turniej Ligi Wojewódzkiej Młodzików w wykonaniu Białej Podlaskiej

W dniach 30–31.01.2016 w Chełmie rozegrany został III  turniej  o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej będący eliminacjami do mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej. Udział w nim wzięło 15 zespołów z województwa lubelskiego. Zawodnicy UKS Serbinów z Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Publicznym Gimnazjum nr 5 w Białej Podlaskiej pokonali po 2:0 Tempo Chełm, Skałkę Annopol, Cisy Nałęczów oraz ulegli po 0:2 MKS Kraśnik, Avii Świdnik. W klasyfikacji końcowej podopieczni Joanny i Macieja Sobierajów uplasowali się na III miejscu.  Po trzech turniejach eliminacyjnych bialczanie zajmują I miejsce w lidze młodzików. W dniach 19-20.03.2016 w Białej Podlaskiej odbędzie się ostatni turniej i podsumowanie Ligi Wojewódzkiej Młodzików.

Zespół wystąpił w składzie: Michał Bielecki - wyróżniony zawodnik turnieju, Krystian Kogut, Kacper Wągrocki, Jakub Ratajczak, Daniel Firut, Mateusz Szaniawski, Jan Wójcik, Hubert Rypina, Sebastian Ajzyk, Michał Szendel.