I Miejsce SOS GIMNAZJUM nr 7 Rzeszów w XI OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA

I Miejsce SOS. GIMNAZJUM nr 7 Rzeszów w XI OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA W dniach 14-15 maja 2016 r. odbył się XI Ogólnopolski Turniej w Piłce Siatkowej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa.

W turnieju wzięły udział czołowe młodzieżowe drużyny z Polski (rocznik 2002).Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, gdzie mecze rozgrywano każdy z każdym, mecze te wyłoniły zespoły, które rozegrały półfinały, drużyny, które przegrały rywalizację w grupach walczyły o miejsca V - VIII.

W półfinałach zmierzyły się zespoły: SOS Gimnazjum nr 7 z AKS VLO i SOS Andrychów I z KADRĄ woj. Podlaskiego. W Finale spotkały się SOS Gimnazjum nr 7 i KADRA woj. Podlaskiego. Finał stał na bardzo wysokim poziomie. Zwycięzcą została drużyna gospodarzy SOS Gimnazjum nr 7 Rzeszów, która w całym turnieju była niepokonana. Natomiast trzecie miejsce zajęła drużyna z Andrychowa. Wszyscy zawodnicy na turnieju są objęci programem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Skład zespołu SOS Gimnazjum nr 7:

Marek Domin, Nikodem Szytuła, Konrad Olszewski, Mateusz Grzyb, Dawid Busz, Michał Śpiewak, Łukasz Marzec, Jakub Herda, Bartosz Soboń, Jakub Mróz, Michał Więcek, Filip Bernadzik, trener Sebastian Warchałowski