Adepci z Białej Podlaskiej z sukcesami w Lublinie

Dnia 13.12.2014r w Lublinie odbył się XXIII Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki dziewcząt klas IV – VI. Uczennice SP  6 reprezentujące  SKS „Szóstka” Biała Podlaska startowały w dwóch kategoriach wiekowych:klas V i VI.

W kategorii klas V uczestniczyło 16 zespołów z całego województwa. Bardzo dobrze spisały się nasze dwa zespoły, które rozegrały finał między sobą i zajęły I i II miejsce.

Zwycięski zespół: Anastazja Mościcka, Martyna Najdyhor, Natalia Arseniuk, Dalia Gabir.
II miejsce zajęły: Paulina Martyniuk, Gabriela Jarząbkowska, Julia Szpura.

W kategorii klas VI startowało 11 zespołów. Nasze siatkarki w finale pokonały UKS Jagellończyk Biała Podlaska i zajęły I miejsce. Skład zespołu: Aleksandra Chylimoniuk, Paulina Gryciuk, Amelia Kozłowska, Wiktoria Pykacz.
Drugi zespół w składzie: Gabriela Bogusz, Wiktoria Hołubczuk, Anna Izdebska, Kamila Gawrońska zajął IV miejsce.