Czy wiesz, że ... reprezentacja kobiet zdobyła dwukrotnie brązowy medal Igrzysk Olimpijskich (’64 Japonia, ’68 Meksyk).
  • MAZOWIECKIE KONSULTACJE SOS CHŁOPCÓW

    30.03.2025
    • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
    MAZOWIECKIE KONSULTACJE SOS CHŁOPCÓW

    W pierwszy dzień wiosny tj 21.03.2025 r. w PSP 388 na warszawskiej Woli odbyły konsultacje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych chłopców z roczników 2012 i 2013. Udział wzięło prawie 50 zgłoszonych zawodników z klubów z województwa mazowieckiego w celu… więcej »

  • KONSULTACJE CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2006 NA MAZOWSZU

    27.03.2019
    • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
    KONSULTACJE CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2006 NA MAZOWSZU

    W dniu 23.03.2019 w pięknej hali PSP nr 3 w Kobyłce odbyły się konsultacje siatkarskie chłopców z rocznika 2006 wytypowanych przez trenerów z województwa mazowieckiego. Celem tego spotkania było wyłonienie najlepszych zawodników, którzy w następnym etapie wezmą… więcej »

  • Złoci medaliści Warszawskiej Olimpiady Młodzieży SOS. z Gimnazjum nr 48

    27.04.2016
    • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
    Złoci medaliści Warszawskiej Olimpiady Młodzieży SOS. z Gimnazjum nr 48

    W dniach od 5.04 do 12.04.2016 odbywały się finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w piłce siatkowej chłopców. Do rozgrywek przystąpiło 18 drużyn będący mistrzami poszczególnych dzielnic Warszawy. Bardzo dobrze w mistrzostwach spisała się drużyna Siatkarskiego… więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice