Czy wiesz, że ... reprezentacja kobiet zdobyła dwukrotnie brązowy medal Igrzysk Olimpijskich (’64 Japonia, ’68 Meksyk).
 • KADRA WOJEWÓDZKA DZIEWCZĄT Z WARMII I MAZUR

  21.10.2019
  KADRA WOJEWÓDZKA DZIEWCZĄT Z WARMII I MAZUR

  12 października w Hali Mistrzów w Kętrzynie odbyła się konsultacja wojewódzka dziewcząt z roczników 2006 i 2007. Na spotkanie stawiło się 30 dziewcząt z Olsztyna, Elbląga, Giżycka, Ełku, Bartoszyc i Kętrzyna.  więcej »

 • WARMIŃSKO – MAZURSKIE KONSULTACJE WOJEWÓDZKIE

  17.04.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  WARMIŃSKO – MAZURSKIE KONSULTACJE WOJEWÓDZKIE

  6 kwietnia w Barczewie odbyły się konsultacje wojewódzkie rocznika 2007 dziewcząt. W konsultacjach uczestniczyło 37 zawodniczek z terenu całego województwa warmińsko - mazurskiego. Dziewczęta w hali Zespołu Szkół przywitał Burmistrz Miasta Barczewo pan Andrzej… więcej »

 • Konsultacje SOS dziewcząt woj. warmińsko-mazurskiego

  23.10.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konsultacje SOS dziewcząt woj. warmińsko-mazurskiego

  21.10.2017 roku w Bartoszycach odbyła się konsultacja wojewódzka dziewcząt roczników 2004 i 2005 szkół podstawowych uczestniczących w projekcie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych PZPS. więcej »

 • Obóz sportowy z zumbą w tle

  07.09.2016
  Obóz sportowy z zumbą w tle

  Uczestniczki obozu siatkarskiego organizowanego przez UKS Olimp zdecydowanie nie nudziły się w tym roku w Pucku. Oprócz cyklu treningowego miały możliwość rozwoju podczas treningu funkcjonalnego oraz zajęć Zumby. więcej »

 • XIII Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt

  09.05.2016
  XIII Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt

  Dwa dni trwały zmagania 12 drużyn siatkarskich na czterech boiskach aby wyłonić zwycięzce XIII Wiosennego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt. Uroczyście zawody otworzyli: Dyrektor Gimnazjum nr 2 Pani Elżbieta Danilewicz , Burmistrz Miasta Bartoszyce Pan Piotr… więcej »

 • Dni Akademii w Bartoszycach

  09.12.2015
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Dni Akademii w Bartoszycach

  Szkolny Ośrodek Siatkarski przy Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach w ramach Dni Akademii Siatkarskiej przeprowadził pierwsze zajęcia z cyklu zaplanowanych zadań w tym zakresie. więcej »

 • Marcin Prus w Bartoszycach

  16.04.2015
  Marcin Prus w Bartoszycach

  Dnia 14.04.15 SOS w Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach gościł byłego reprezentanta Polski Marcina Prusa. W spotkaniu udział wzięli uczniowie klas piątych i szóstych ze szkół podstawowych wchodzących w skład Akademii SOS. oraz uczniowie klas I II i  III SOS. Gimnazjum… więcej »

 • Akademia SOS. w Bartoszycach na meczu Lotosu w Elblągu

  04.02.2015
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Akademia SOS. w Bartoszycach na meczu Lotosu w Elblągu

  W ramach Akademii Siatkarskiej  szkół podstawowych SOS. w Bartoszycach , w dniu 14.01.2015 roku zorganizowano wyjazd na mecz do Elbląga , zespołów Lotos Trefl Gdańsk z BBTS Bielsko- Biała. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice