TRENING WYOBRAŻENIOWY Z AMBASADOREM SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH


W minioną środę 28.10.2020 r. dziewczęta z roczników 2008 i 2009 należące do Akademii Siatkówki działającej przy SP W Lnianie miały okazję spotkać się z Ambasadorem SOS panem  Marcinem Prusem w Internecie. Spotkanie odbyło się za pomocą aplikacji Teams i było już drugim tego typu spotkaniem ze znanym sportowcem (pierwsze miało miejsce  w czerwcu).                           

Rafał Ziółkowski: Tematem spotkania był trening wyobrażeniowy. Dziewczęta w dużym skupieniu słuchały tego co Marcin Prus miał im do przekazania. Był także czas na zadawanie pytań. Uczennice miały  do wykonania zadanie, które zostało zaproponowane przez prowadzącego. Było ono związane z tematyką spotkania. Uczestnicy nawiązali także do wizyty Ambasadora SOS, które miało miejsce w naszej szkole w listopadzie 2019 r. Na zakończenie pan Marcin Prus dał dziewczętom zadanie do wykonania w domu.

Dziękujemy panu Marcinowi Prusowi za ciekawe spotkanie. Mamy nadzieję, że już niedługo będzie okazja do spotkania gdzieś na hali sportowej.

Uczennice Akademii Siatkówki w Lnianie

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice