TRENING MENTALNY W SPORCIE OCZAMI TV TOYA

Nie upłynęło nawet kilka godzin, a na skrzynce mailowej mprus@pzps.pl pojawiły się pierwsze zaproszenia by przeprowadzić warsztaty treningu mentalnego w szkołach, w których funkcjonują Siatkarskie Ośrodki Szkolne. Tym razem Ambasador SOS odwiedził Kielce, Radzionków oraz Łódź.  Wydarzenia te zainteresowały także media. Łódzka telewizja Toya zrobiła o nich materiał, który zaprezentowała szerokiemu gremium odbiorców.Link do nagrania:
https://www.facebook.com/watch/?v=430487705377359

O warsztatach wspomina także trenerka SMS Radzionków, Agata Augustyniok:
Marcin Prus przeprowadził spotkania dla klas młodszych szkoły podstawowej następnie dla młodzieży licealnej. Przekonywał uczniów, iż marzenia są po to, aby je spełniać i wciąż wymyślać kolejne - potrzeba tylko motywacji do działania, determinacji i samodyscypliny. Wielokrotnie podkreślał jak ważna jest nauka i praca nad sobą. Dzięki niej człowiek zyskując wiedzę o świecie i potrafi ją wykorzystać w każdej sytuacji życiowej. Dzielił się doświadczeniami wyniesionymi ze swojego sportowego życia, w którym były wzloty i upadki, ale dzięki celom jakie miał wyznaczone osiągnął swój życiowy sukces. Przestrzegał przed zagrożeniami czyhającymi w świecie wirtualnym jak i w rzeczywistości. Mówił o szacunku względem siebie i drugiego człowieka oraz istocie treningu mentalnego w sporcie zarówno amatorskim jak i zawodowym.O tym, jaką moc sprawczą mają te spotkania niemal od razu przekonały się same zawodniczki. Nie ma co ukrywać - na pewno miło jest przeczytać takie opinie zwrotne, które informują, że przekazywane treści dają zainteresowanym ogromną wartość. Spójrzcie: 

                                   


Jeśli jesteście zainteresowani, skrzynka mailowa: mprus@pzps.pl niezmiennie jest dla Was otwarta. Porozmawiamy o oczekiwaniach, ustalimy terminy i zorganizujemy spotkanie u Ciebie w mieście. 
                                                                Dużo zdrówka i uśmiechu dla każdego z Was. 
                                                                                          Tymczasem!
                                                                                              Marcin
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice