SPOTKANIE Z MARCINEM PRUSEM W SP IM. JANA PAWŁA II W TŁUSZCZU

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Wytrwałość. Pasja. Marzenia. Sukces. Powyższe hasła wpisują się w ideę spotkania naszych uczniów z Marcinem Prusem - wielokrotnym reprezentantem Polski w piłce siatkowej. 

Nasz gość swoją postawą promował zdrowy styl życia, zachęcając uczniów do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Z zaciekawieniem opowiadał o tym, kiedy zrodziła się w nim chęć grania w piłkę siatkową oraz przeprowadził ekspresowy i dynamiczny trening przygotowujących do gry. Towarzyszyła temu aura optymizmu i ekscytacji wyrażanej w oklaskach naszych wychowanków. Zuzia i Bartek mieli okazję odbyć gratisowy trening z Mistrzem Polski! 

To było coś niesamowitego! Czuć było ducha walki! Sportowiec z pasją opowiadał o tym, co dał mu sport. Przy okazji zaprezentował również zdobyte medale zachęcając w ten sposób dzieci do aktywności w ramach Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, działających również w naszej placówce. 

Pamiętajcie, ruch to zdrowie! 

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice