Spotkanie z ambasadorem SOS Marcinem Prusem w Nadarzynie

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
Dwa dni spędził w Nadarzynie znakomity siatkarz i trener. W środę ambasador Siatkarskich Ośrodków Szkolnych odbył  trening z nadarzyńską akademią SOS, a w czwartek wczesnym rankiem dziewczęta wzięły udział w lekcji pokazowej dla nauczycieli. Tego dnia wszystkie klasy( I-VII) Szkoły Podstawowej im. Witolda Doroszewskiego oraz klasy Liceum im. Jana Pawła II z Nadarzyna uczestniczyły w spotkaniu pt.: "Motywacja w sporcie i w życiu. Jak osiągnąć sukces?". 

Pan Marcin przekazał  dużo cennych wskazówek uczniom: między innymi odbyła się lekcja szacunku do drugiego człowieka. Znakomity siatkarz opowiedział o swoich sukcesach i porażkach. Wskazał uczniom jak wybrać dobrą drogę swojego rozwoju, zwrócił szczególną uwagę na przeciwdziałanie przemocy i agresji oraz profilaktykę uzależnień. Pan Marcin zaprosił uczniów do świata siatkówki pokazując film ukazujący piękno siatkówki w profesjonalnym wydaniu.

Na koniec spotkania uczniowie zrobili sobie  zdjęcia z Mistrzem oraz dostali autografy. Dziękujemy za wspaniałą lekcje życiową  i zapraszamy ponownie do SP w Nadarzynie.

Dominika Leśniewicz

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice