Spotkanie motywacyjne w SP220 w Warszawie z Marcinem Prusem

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
Marcin Prus były reprezentant Polski, spotkał się z siatkarkami ze Szkoły Podstawowej nr 220 w Warszawie. Były reprezentant kadry Polski a obecnie Ambasador Siatkarskich Ośrodków Szkolnych spotkał się w środę 12.09.2018 r. z siatkarkami Szkoły Podstawowej nr 220 w Warszawie.

Nasz Gość opowiadał o tym, jak osiągnąć sukces w sporcie i życiu. Trzeba mieć jasno wyznaczony cel. Można być bardzo ambitnym, ale jak do niczego nie dążymy, to sukcesu też nie odniesiemy. Ważna jest w codziennym wysiłku gotowość do wyrzeczeń, skromność i punktualność a każda porażka zawodnika jest wynikiem jego zawahania. Podkreślał wielokrotnie, jak ważna jest nauka. Dzięki niej młody człowiek zyskuje wiedzę o świecie, bez problemu radzi sobie, będąc w różnym środowisku i z różnymi ludźmi. 

W spotkaniu wzięły udział zawodniczki klas siatkarskich naszej szkoły należące do Siatkarskich Ośrodków Szkolnych i Akademii S.O.S. oraz trenerzy Krzysztof Wieczorek i Arkadiusz Groszkowski.

Marcin Prus to Mistrz Świata Juniorów z 1997 roku oraz 4-krotny Mistrz Polski w piłce siatkowej z zespołem Mostostal Kędzierzyn-Koźle. W reprezentacji Polski w latach 1997–2001 rozegrał 97 spotkań. Ambasador SOS był wybitnym zawodnikiem, ale kłopoty ze zdrowiem sprawiły, że sportową karierę zakończył mając zaledwie 25 lat. Jest jednak ciągle przy wydarzeniach sportowych. Jest mówcą motywacyjnym.
Siatkówka jest bowiem jego wielką, życiową pasją. Dała mu wiele niesamowitych chwil, pełnych euforii, ale także smutku i łez.

Dziękujemy Panu Marcinowi za wspaniałe zajęcia motywacyjne.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice