MARCIN PRUS W XI LO SMS W BYDGOSZCZY

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

11 lutego XI LO SMS w Bydgoszczy gościło Marcina Prusa Ambasadora Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Trener Agata Kopczyk zgromadzonej Młodzieży Siatkarskiej na hali przedstawiła w telegraficznym skrócie bogatą sportową historię wielokrotnego Reprezentanta Polski.

Marcin Prus przedstawił młodzieży swoją drogę siatkarską od szkoły podstawowej po grę seniorską aż do reprezentacji Polski. Opowiadał, z jakim poświęceniem okupionym nie tylko sukcesami, ale także porażkami musiał się borykać i walczyć. Poruszał sporo kwestii dotyczących młodzieży oraz współczesnych problemów; m.in. hejtu. Wspominał także, co skłaniało go do dalszego rozwoju oraz szacunku do innych. Po zakończonym spotkaniu, licealna młodzież mogła porozmawiać z Marcinem Prusem na osobności. 

Nasz Gość cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży przez dłuuuugą chwilkę oraz organizował minispotkania z młodzieżą uczestniczącą w Licealiadzie kobiet i mężczyzn, której rozgrywki były zaplanowane po prelekcji.

Organizatorami spotkania z Marcinem Prusem byli: Agata Kopczyk i Bartosz Zaparucha trenerzy wiodący w XI LO oraz trenerzy Rafał Gąsior, Artur Hoffman i Maciej Kwiatkowski.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice