Marcin Prus w S.O.S. Tłuszcz

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

17.05.2018 r. w hali Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu, gościliśmy reprezentanta Polski w piłce siatkowej - Pana Marcina Prusa.

Jest on Ambasadorem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, i dzięki temu, że również nasza szkoła bierze udział w programie, odwiedził nas. Poprowadził dla klas VII i dzieci trenujących w UKS OLIMP wykład, o swojej karierze sportowej i osiągnięciach a nawet o zwykłej codzienności naszego kadrowicza.

Pan Marcin obszernie i w zajmujący dzieci sposób opowiadał o tym jak wyglądała jego droga do reprezentacji Polski, pokazywał zdjęcia z młodości, przekazywał uczniom ideały i prawa, które młodzi sportowcy powinni również szanować i respektować.

W zajęciach wzięły udział również dzieci ze szkół współpracujących z nami w ramach Akademii S.O.S. w Jasienicy i Miąsem oraz dziewczęta trenujące w naszym klubie z Postolisk i Krusza.

Dziękujemy za wspaniałe wspomnienia i zapraszamy ponownie Panie Marcinie.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice