Archiwum publikacji


 • Program szkolenia siatkarza. Młodzik. Kadet. Junior.

  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Program szkolenia siatkarza. Młodzik. Kadet. Junior.

  Współczesny trening jest procesem złożonym, a na jego skuteczność wpływa wiele czynników, których znajomość stanowi podstawę całej działalności szkoleniowej. Program szkolenia siatkarza prezentuje nowe podejście do opracowania metodyki treningu młodych siatkarzy i siatkarek: od charakterystyki gry poprzez ćwiczenia globalne, syntetyczne do analitycznych. Zapraszamy do lektury. więcej »

 • Charakterystyka działań technicznych we współczesnej siatkówce

  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Charakterystyka działań technicznych we współczesnej siatkówce

  Punktem odniesienia do konkluzji zawartych w opracowaniu jest otoczenie siatkówki. Zmieniające się zasady gry, skutkujące niespotykaną dotąd szybkością, przygotowaniem fizycznym zawodników i obowiązującą na najwyższym poziomie umiejętnością prowadzenia zespołów przy zastosowaniu taktyki gwarantującej skuteczność w walce z najbardziej wymagającym przeciwnikiem. więcej »

 • KADRA JUNIORÓW NA ZGRUPOWANIU W KLESZCZOWIE

  W poniedziałek w Kleszczowie rozpoczęło się zgrupowanie kadry juniorów, która przygotowuje się do mistrzostw świata U21 w Bahrajnie. Zostaną one rozegrane od 18 do 27 lipca. Wcześniej podopieczni trenera Michała Bąkiewicza byli na obozach w Zakopanem i Spale. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice