Turnieje

 • ZŁOTO DLA SIATKAREK Z WĘGROWA

  23.03.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  ZŁOTO DLA SIATKAREK Z WĘGROWA

  Uczennice Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie - Mistrzyniami Regionu. W dniu 28.02.2019 r. w Węgrowie odbył się Turniej Finałowy Międzypowiatowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. Dziewczęta pięknym stylu wygrały dwa mecze po 3:0 i uplasowały się na I miejscu.  więcej »

 • KONSULATCJA WOJEWÓDZKA SOS CHŁOPCÓW 2006 ZACHODNIOPOMORSKIEGO

  23.03.2019
  KONSULATCJA WOJEWÓDZKA SOS CHŁOPCÓW 2006 ZACHODNIOPOMORSKIEGO

  W dniu 9 marca br. w Hali Zespołu Szkół w Policach odbyła się Konsultacja Wojewódzka SOS dla chłopców z rocznika 2006. W Konsultacji udział wzięło 25 zawodników z 8 Klubów / Szkół woj. zachodniopomorskiego. Konsultacja została przeprowadzona w celu wyłonienia 5 perspektywicznych zawodników do udziału w Konsultacji Regionalnej SOS oraz dalszego szkolenia. więcej »

 • ZAWODNICZKI SOS SAN-PAJDA JAROSŁAW W FINALE MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK

  21.03.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  ZAWODNICZKI SOS SAN-PAJDA JAROSŁAW W FINALE MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK

  W rozegranym w dniach 15-17.03.2019 w Bydgoszczy turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski juniorek nasze zawodniczki - uczennice SOS przy Zespole Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu po raz kolejny uzyskały awans do turnieju finałowego. więcej »

 • POTRÓJNE ZWYCIĘSTWO UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA

  19.03.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  POTRÓJNE ZWYCIĘSTWO UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA

  16 i 17 marca odbyły się turnieje kwalifikacyjne Kinder+Sport. W północnym rejonie Lubelszczyzny bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki UKS Jagiellończyk, które we wszystkich kategoriach wiekowych dwukrotnie zajęły pierwsze miejsca. Druga drużyna „czwórek” Jagiellończyka w obydwu turniejach również stanęła na podium. więcej »

 • MIĘDZYPOWIATOWY FINAŁ MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

  19.03.2019
  MIĘDZYPOWIATOWY FINAŁ MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

  15.03.2019 w Międzyborowie odbył się Międzypowiatowy Finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w którym, uczennice LO SOS Nadarzyn zajęły I miejsce i uzyskały awans do etapu wojewódzkiego. więcej »

 • ŚWIĘTO MINI PIŁKI SIATKOWEJ W EŁKU

  18.03.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  ŚWIĘTO MINI PIŁKI SIATKOWEJ W EŁKU

  W dniach 16-17 marca na czterech ełckich halach rozegrany został wojewódzki turniej eliminacyjny z cyklu Kinder+Sport. W sobotę grały dziewczyny, a w niedzielę chłopcy. W ciągu dwóch dni zagrało 500 młodych ludzi w kategorii dwójek, trójek i czwórek. Był to już czwarty wojewódzki turniej eliminacyjny z cyklu Kinder+Sport w województwie warmińsko-mazurskim. więcej »

 • POZNALIŚMY GRUPY 1/2 MP KADETÓW I KADETEK

  17.03.2019
  • Publikacja posiada materiał video
   POZNALIŚMY GRUPY 1/2 MP KADETÓW I KADETEK

  Poznaliśmy grupy 1/2 MP kadetów i kadetek. Turnieje rozegrane zostaną w dniach 29-31 marca.  więcej »

 • ZNAMY ORGANIZATORÓW FINAŁÓW MŁODZIEŻOWYCH MP

  13.03.2019
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  ZNAMY ORGANIZATORÓW FINAŁÓW MŁODZIEŻOWYCH MP

  Poznaliśmy organizatorów turniejów finałowych mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Większość z finałów rozegranych zostanie w województwie warmińsko-mazurskim. Miastami-Organizatorami są: Dębica, Kętrzyn, Szczytno, Olecko i Giżycko. Wciąż nieznany jest organizator turnieju młodzików. więcej »

 • PUCHAR Z GRUDZIĄDZA POJECHAŁ DO BYDGOSZCZY

  12.03.2019
  PUCHAR Z GRUDZIĄDZA POJECHAŁ DO BYDGOSZCZY

  Od piątku w Grudziądzu młodzicy rywalizowali w turnieju piłki siatkowej o Puchar Prezesa KS STAL Grudziądzu. Był to doskonały sprawdzian i możliwość sprawdzenia formy wszystkich zespołów przed zbliżającymi się ćwierćfinałami Mistrzostw Polski. Najlepiej w turnieju zaprezentowali się podopieczni trenera Bartosza Zaparuchy, którzy nie przegrali żadnego spotkania a stracili jedynie 2 sety, więcej »

 • AKADEMIA SOS SP 220 WARSZAWA WICEMISTRZEM STOLICY

  10.03.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  AKADEMIA SOS SP 220 WARSZAWA WICEMISTRZEM STOLICY

  Siatkarki Szkoły Podstawowej nr 220 z rocznika 2006 objęte programem SOS, na co dzień trenujące w klasach sportowych i klubie UKS Atena Warszawa zdobyły Mistrzostwo Śródmieścia i Wicemistrzostwo Warszawy. W Mistrzostwach Śródmieścia nasze dziewczęta obserwowane przez Wiceburmistrz Dzielnicy Śródmieście Panią Magdalenę Wojciechowską oraz starsze koleżanki, 3 reprezentantki Polski kadetek w tym dwie nie tak dawne absolwentki Wiktorię Kowalczyk i Martynę Leoniak gładko i zgodnie z oczekiwaniami pokonały wszystkie rywalki. więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

Dnia 23.11.2015 bedzie turniej w Bielsko-Białej

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice