Szkolenia


 • Reprezentanci w Ełku. Niecodzienne spotkanie z kadrowiczami.

  14.02.2018
  Reprezentanci w Ełku. Niecodzienne spotkanie z kadrowiczami.

  Okazję do niecodziennego spotkania miała młodzież z Zespołu Szkół Sportowych w Ełku. Uczniów odwiedzili wielokrotni reprezentanci Polski w piłce siatkowej – Paweł Papke i Marcin Prus. więcej »

 • Testy sprawnościowe w S.O.S. Jaworzno

  31.01.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Testy sprawnościowe w S.O.S. Jaworzno

  S.O.S. Jaworzno dnia 24.01.2018 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej zorganizował testy dla ponad 100 młodych siatkarzy. więcej »

 • Ostatnie w 2017 roku konsultacje kadry U-16/U-17 chłopców w Spale.

  29.12.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Ostatnie w 2017 roku konsultacje kadry U-16/U-17 chłopców w Spale.

  W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Spale w dniach od 17 do 22 grudnia 2017 r. odbyła się konsultacja kadry U-16/U-17. W zajęciach wzięło udział 18 zawodników. Był to kolejny etap konsultacji młodych graczy rokujących w kontynuacji szkolenia reprezentacyjnego. więcej »

 • Konferencja szkoleniowa w Spale.

  05.12.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konferencja szkoleniowa w Spale.

  W dniach 21-22 listopada br. w COS w Spale odbyła się coroczna konferencja szkoleniowa dla nauczycieli i koordynatorów SOS regionu Północ. Przez dwa dni trenerzy uczestniczyli w licznych zajęciach. więcej »

 • Szkolenie trenerów w Spale. Zawodniczki S.O.S. Nadarzyn powołane na turniej regionalny.

  16.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkolenie trenerów w Spale. Zawodniczki S.O.S. Nadarzyn powołane na turniej regionalny.

  Po szkoleniu S.O.S i spotkaniu wielu swoich trenerów i koleżanek i kolegów z boiska - czas do pracy, a przed nami kolejne wyzwania: Turniej S.O.S., turniej czwórek oraz turniej trójek w Nadarzynie - już w najbliższy weekend! więcej »

 • Tendencje szkoleniowe na podstawie analizy gry najlepszych zespołów świata

  13.11.2017
  Tendencje szkoleniowe na podstawie analizy gry najlepszych zespołów świata

  We współczesnej siatkówce zachodzą dynamiczne zmiany w procesie szkolenia, które często przekładają się na dobry wynik sportowy. Zmian tych dokonuje się najczęściej na podstawie analizy gry w minionym czasie. Bardzo łatwo większość publicystów oraz szkoleniowców ocena grę zespołów, które poniosły porażki ponieważ bledy jest bardzo łatwo dostrzec. Jednak główną wadą jest to ,że dzieje się po czasie. więcej »

 • KONSULTACJE S.O.S. DZIEWCZĄT WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO.

  08.11.2017
  KONSULTACJE S.O.S. DZIEWCZĄT WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO.

  W dniu 06.11.2017 r. w hali sportowej MOSiR w Jarosławiu odbyły się konsultacje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dziewcząt z województwa podkarpackiego. Celem konsultacji było wyłonienie kadr województwa na turniej regionalny. więcej »

 • Konsultacje SOS województwa mazowieckiego chłopców w Kobyłce

  08.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konsultacje SOS województwa mazowieckiego chłopców w Kobyłce

  W dniu 04.11.2017 r. w nowoczesnej sali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kobyłce odbyła się konsultacja 40 wybranych uczniów SOS województwa mazowieckiego.Chłopcy byli z roczników 2003 i 2004. Celem było wyłonienie kadry Mazowsza na Turniej Regionalny. Pod czujnym okiem koordynatorów-regionalnego Adama Nowika i wojewódzkiego Darka Fryszkowskiego trenerzy roczników 2003 Konrad Cop i Jarosław Wołosowicz, oraz 2004 Kamil Trzciński wspólnie z Pawłem Płatosem prowadzili intensywne zajęcia. więcej »

 • Kaliska Akademia S.O.S. na konsultacjach w Szamotułach

  05.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Kaliska Akademia S.O.S. na konsultacjach w Szamotułach

  W dniu 24 października w Szamotułach odbyły się konsultacje wojewódzkie SOS dziewcząt w których brała udział nasza Akademia S.O.S. Nasza Akademia była licznie reprezentowana na tym mini zgrupowaniu przez uczennice ze szkół podstawowych nr 16, 17 i 24. więcej »

 • Konsultacje województwa świętokrzyskiego S.O.S. w Ostrowcu Św.

  03.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konsultacje województwa świętokrzyskiego S.O.S. w Ostrowcu Św.

  29.10.2017 r. w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się konsultacja S.O.S. województwa świętokrzyskiego, w której wzięło udział 35 uczennic z klas VI i VII SP. Dziewczęta reprezentowały Szkołę Podstawową nr 4 w Sandomierzu (trener Zbigniew Jurek), Szkołę Podstawową nr 25 z Kielc (trener Kamila Siciarska) i ZSOMS Ostrowiec Św. (trener Iwona Błaszkiewicz). Spotkanie miało na celu wyłonienie kadr województwa , które będą reprezentowały świętokrzyskie na szczeblu regionalnym. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice