Szkolenia


 • Warsztaty szkoleniowe w Grudziądzu

  02.12.2018
  Warsztaty szkoleniowe w Grudziądzu

  Dnia 19.11.2018 roku w Grudziądzu odbyły się warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli SOS i nauczycieli w-f woj. kujawsko-pomorskiego. Temat: Od mini siatkówki do kadeta. Charakterystyka podstawowych elementów techniki gry w siatkówkę na różnych poziomach szkolenia. więcej »

 • Konferencja wojewódzka SOS - Rzeszów 26.11.2018 r.

  30.11.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konferencja wojewódzka SOS - Rzeszów 26.11.2018 r.

  W dniu 26.11.2018 r. w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym V LO w Rzeszowie odbyło się wojewódzkie szkolenie dla nauczycieli i trenerów woj. podkarpackiego skierowane do zainteresowanych podnoszeniem umiejętności przez uczniów występujących w kategorii młodzika. więcej »

 • Tendencje szkoleniowe w ujęciu trenerów uczestników mistrzostw świata

  09.11.2018
  Tendencje szkoleniowe w ujęciu trenerów uczestników mistrzostw świata

  Zapraszamy wszystkich szkoleniowców do udziału w spotkaniu gdzie praktyka szkoleniowa i wiedza tworzą nową wartość dla każdego. więcej »

 • Wojewódzka konferencja szkoleniowa Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Mońkach

  25.10.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Wojewódzka konferencja szkoleniowa Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Mońkach

  W środę 17 października 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach odbyła się wojewódzka konferencja szkoleniowa Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • SZKOLENIE WOJEWÓDZKIE SOS POLICE 15.10.2018

  18.10.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SZKOLENIE WOJEWÓDZKIE SOS POLICE 15.10.2018

  W poniedziałek 15 października br. odbyło się w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Kursokonferencja Szkoleniowa Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Organizatorami Kursokonferencji byli: ZS SOS Police, Wydział Trenerski PZPS, Wydział Szkolenia ZZPS. Szkolenie miało główne charakter praktyczny i zostało przygotowane przez pion męski ZS SOS Police. więcej »

 • Wojewódzka konferencja szkoleniowa Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Krakowie.

  12.10.2018
  Wojewódzka konferencja szkoleniowa Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Krakowie.

  W dniach 6.10.2018 r. w Krakowie odbyła się wojewódzka konferencja szkoleniowa Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Celem konferencji było podnoszenie wiedzy i umiejętności szkoleniowych nauczycieli wychowania fizycznego. więcej »

 • Konferencja szkoleniowo-licencyjna trenerów i instruktorów szkolenia młodzieżowego WZPS

  30.09.2018
  Konferencja szkoleniowo-licencyjna trenerów i instruktorów szkolenia młodzieżowego WZPS

  W sobotę 15 września w Murowanej Goślinie odbyła się Konferencja szkoleniowo-licencyjna trenerów i instruktorów szkolenia młodzieżowego Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej. Organizatorem konferencji była Rada Trenerów – Wydział Szkolenia WZPS Poznań. Szkolenie zainaugurował Prezes WZPS Jacek Broński oraz Przewodniczący Rady Trenerów – Wydziału Szkolenia WZPS Janusz Polaszek. więcej »

 • Kursokonferencja licencyjno-szkoleniowa w opolskim

  19.09.2018
  Kursokonferencja licencyjno-szkoleniowa w opolskim

  W Głuchołazach odbyła się kursokonferencja licencyjno-szkoleniowa dla trenerów i nauczycieli z województwa opolskiego. Był czas na podsumowanie zakończonego sezonu i wręczenie nagród dla trenerów, którzy uzyskali najwyższe wyniki z rąk szefa szkolenia Lucjana Krakowczyka i Przezesa OZPS Waldemara Kobieni.  więcej »

 • Konsultacje S.O.S. regionu wschód

  14.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konsultacje S.O.S. regionu wschód

  W dniach 9–10 czerwca 2018 r. zostały zorganizowane regionalne konsultacje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Regionu Wschód, chłopców i dziewcząt. Gospodarzem konsultacji było miasto Nowy Dwór Mazowiecki, w którym znajduje się Zespół Szkół nr 1, objęty programem S.O.S. więcej »

 • Konsultacje Regionu Północ przed OTT

  11.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konsultacje Regionu Północ przed OTT

  W dniach 08-10.06.2018 r. w Malborku odbyła się Konsultacja Regionalna Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Regionu Północnego. Udział w nich wzięły kadry z województw: Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego. Konsultacja obejmowała roczniki 2002/2003 oraz 2004/2005. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice